Silkbau sp. z o.o. została założona w roku 2001 z myślą o realizacjach inwestycji budowlanych. W związku z dynamicznym rozwojem inwestycji mieszkaniowych Spółka w 2004r. przystąpiła do realizacji swojego pierwszego osiedla mieszkaniowego na terenie Wrocławia. W kolejnych latach, w miarę nabywania doświadczenia pozyskaliśmy kolejne kontrakty na budowę osiedli mieszkaniowych. Dokonaliśmy również gruntownych remontów zabytkowych hoteli w centrum stolicy Dolnego Śląska. Wkrótce potem Spółka wygrała przetarg na budowę budynku wielorodzinnego w Warszawie.

Jako Generalny Wykonawca do dnia dzisiejszego wybudowaliśmy i wyremontowaliśmy w systemie podwykonawczym ponad 100.000 mkw. powierzchni użytkowej. Wartość zawartych kontraktów przekracza łącznie 300 mln. złotych.

Na przestrzeni lat udało nam się stworzyć od podstaw doskonale prosperujące, posiadające duże doświadczenie i kadrę wyspecjalizowanych fachowców przedsiębiorstwo budowlane, specjalizujące się w budownictwie mieszkaniowym oraz rewitalizacji zabytkowych budynków w szczególności hoteli.

To co nas dodatkowo wyróżnia to przede wszystkim plan realizacji inwestycji zapewniający stały front robót na najbliższe lata oraz stabilizacja finansowa.